Юридическая компания Алексус




Главная Новости Обзор Коли необхідно сплачувати податок на нерухоме майно?

Коли необхідно сплачувати податок на нерухоме майно?

E-mail Печать PDF

Громадянам, які мають сплатити податок на нерухоме майно будуть надіслані офіційні повідомлення-рішення. Про це повідомляє прес-служба ДФС у Кіровоградській обл.

 

Відповідно до ст. 266 Податкового кодексу України податкове повідомлення-рішення про сплату вже обчисленої суми податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) фізичній особі-платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за звітним періодом (роком). Сплатити суми нарахованого податку на нерухоме майно слід протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Платник податку може звернутися до органу фіскальної служби за місцем реєстрації з письмовою заявою для проведення звірки даних та, у разі виявлення розбіжностей у повідомленні-рішенні, проводиться перерахунок суми податку і вручається нове. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим.

 

Джерело : iLaw

Обновлено ( 20.01.2015 21:03 )  
Наши партнеры и клиенты
  • kiyanka.jpg
  • nasobina.jpg
  • viasat.jpg
  • nyvkyplaza.jpg
  • irenbukur.jpg
  • daniel.jpg
  • malev.jpg
  • SEB.png
  • nexans.jpg
  • scm.png
  • chabanymiskbud.png
  • nokia.jpg
  • FC.jpg
  • socar.png
  • krendel.png
  • VABank.png
  • geneza.jpg
  • otp.png
  • esta.png
  • erste.jpg

Реклама


Последние новости

Теги сайта

No Flash!

Контакты ЮК "АЛЕКСУС"

 Адрес:
 г. Киев, ул. Шота Руставели 20-В
Схема проезда
 
Телефоны:
(044) 229 - 29 - 48
(044) 223 - 23 - 98
 
 Email:
info@alexus.com.ua